Kanal Açma

Kanal açma İstanbul firmamız kırma dökme yapmadan tuvalet açma, lavabo açma ve tıkanan giderleri açma hizmetleri vermekteyiz. İstanbul kanalizasyon açma hizmeti Avrupa ve Anadolu Yakasında Çözüm Merkezi firmamız tarafından verilmektedir.

Kanal açma firması görevinde bulunmaktayız ve pimaş hattını ne çok verimli şekilde tıkar ve onu oradan nasıl temizleyebiliriz gibi konularda müşterilerimize hep yardımcı olduk ve hep yanınızda olmaya çalışacağız.

İstanbul Kanal Açma

Kanal açma işçilik isteyen ve çözümü hemen üretebilecek ekiplerden oluşmaktadır ve gider kapasitesini kâğıtların da tıkayabileceğini biliyor musunuz? Söz konusu not kâğıtları, gazete parçaları, karton ambalajlar, fast food ambalajlar olarak da tanımlayabiliriz, peçete, ıslak mendil, kâğıt havlu olarak da yazabiliriz. Hepsi aslında aynıdır. Aralarında tek masum olan hızlı erime özelliğinin yer aldığı tuvalet kâğıtlarıdır ve klozete bu ürünü atmaya çalışmalısınız. İnsan üzerinden düşecek her türlü sakal ve saç artıklarının yoğun olarak gönderilmesi de birer problem olup, ne kadar az hata o kadar az tıkanıklık ile eş anlamlı denilmektedir. Ayrıca basit önlemlerin tesisatı kurtaracağı unutulmamalıdır. Kanal açma işleminde görevli elemanlarımızın sayısı artmaya devam etmekle birlikte pimaş yani atık borusu açmada usta oldukları açıktır. Ekiplerimiz basit önlemleri cihaz ile alıyorlar ve tuvalet açma ücretleri de bir hayli düşük yer almaktadır.

Kanal açma firmaları arasında mukayese yaptığınızda hepsini kanal açıcı cihaz yoktur. Boru kaçağı varsa akustik ve termal kamera ile maalesef analiz yapamayabilirler çünkü bu ekipmanlar da bir hayli pahalıdır. Hızlı çözümlerin getirilmesi için aynı sorunların tekrar tekrar çözünmesi gerekli ve saha tecrübesi personellerimizde yer almasını özellikle dikkat ediyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55