Robotla tıkalı Kanal açma servisi İstanbul

Robotla tıkalı Kanal açma servisi İstanbul gideri tıkanmış tuvalet, lavabo ve banyo gibi kanallarda etkin temizlik sağlamaktadır. Örneğin tuvaletleri ele alalım. Giderdeki tıkanmalar tuvalet küvetini doldurmuş, zemini ıslatmış ve tuvaletteki atıkların geri gelmesi durumu söz konusu. Alman kanal açıcı tuvalet robotunu kullanarak kanal içine göndeririz. Normal bahçe hortumundan biraz daha geniş ve yay düzenekleri olan bir halat gibi aparat olduğunu söyleyebiliriz.

Robot ve makinelerle İstanbul genelinde servis hizmeti Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet alamak için bizi aramanız yeterlidir.

Tuvalet borusu içerisinde ilerleyen helezon çelik yay normal bir gider kanalının 10’da 1’i ebatlarına sahiptir. Yani hiçbir şekilde kanala sığmama gibi durum söz konusu değildir. Etrafından kesici bir ünite yoktur. Yoyo topunu bilirsiniz. Ona benzer bir aparattır. Kanala gönderildikten sonra ekip arkadaşımız yarım metre gibi mesafelerle cihazdan bu aparatı çekerek daha derinlerdeki kanal içine geçmesini sağlayacaktır. Bu işlem birkaç metreden 30 metre gibi mesafelere kadar sürebilir. Ne zaman tuvalette biriken suyun gitmesini sağlama işlemi başarılı olursa atıklardan da kurtulmuş olacaksınız. Bol miktarda su eklenir ve gerekirse bir kamera takılarak kanal içlerine tek tek bakılır.

Planlı ve programlı olarak tuvalet kanallarına bakım yapmaktayız. Her gün göreve hazır olan ekiplerimiz son derece tecrübelidir. Bahsettiğimiz cihaz kullanımında içten herhangi bir zarar söz konusu asla olmaz. Kanal içlerindeki atıkların tamamen temizlenmesi bu şekilde garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Aynı şekilde banyo lağım hattı içindeki maddelerin, saç ve sakal kalıntılarını temizleme veya banyo kanalizasyon borusu için uyumlu cihaz kullanarak banyo giderinin açılması gibi sayısız işlemlerimiz vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55