kavacık kanal açma

Kavacık kanal açma firması olarak tıkalı plastik ve demir kanal borularında meydana gelen atıkları temizlemek için cihazla kanal açma servisi sunmaktayız. Elemanlarımız ile tesisat korumasına hazır mısınız? Sert plastik ile üretilen atık sistemler de elbette bir gün iflas edebilir. Gerek oksitlenme, gerekse erime, paslanma gibi nedenlerden ötürü maalesef sorun büyüyebilir, atık kaçağı şeklinde gelişebilir. Aslında burada kameralı sistem kullanmamız sizin lehinize ve ekstra sorunlar olduğunda erkenden önlem alabiliyoruz. Bazı tadilat çalışmaları yapılacaksa yine farklı bir cihaz yani termal kamera ile duvar arkasındaki kısımlardaki hatları olduğu gibi gözlemleyebiliyor ve maddi hasarı olabildiği kadar azaltabiliyoruz. Yalnızca atık temizliği şikayeti varsa bunlara hiç gerek yok ve kanal açan tesisatçı ustalarımız bu alanda gerçekten bir profesyoneldir.

Kavacık Lavabo Açma

Beykoz Kavacık kanal açma çalışanları olarak kireç, yemek artıkları, takılıp kalan ve gidemeyen atıklara karşı tam bir koruma getirmek istiyoruz. Ucuz sabunlar genelde küçük parçalar halinde kaldığında pek kullanılmadan lavabolara atılmaktadır. Burada evyeyi kaldırabilen bir aparat olduğunda nasıl olsa erir diyerek gönderdiğiniz oluyor mu? Sabunlar direk suya maruz kaldığında her zaman erimeyebilir. Sürtünme gücü ile köpürmeye başlar. Ayrıca biraz da yapışkan özelliği vardır. Boru içindeki sululuk oranı azaldığında kurur ve boruya yapışır. Artık onu hiçbir çözücü ile etkisiz hale getiremezsiniz. Elbette bizi tercih ederek kimyasal ile kamera kullanarak onu bulur ve uygulamasını yaparsak iş değişebilir.

Kavacık kanal açma elemanlarımız ile çok sayıda ve atıktan geçilmeyen borularda bile üstün başarı elde ettiğimizi biliyor musunuz? Bugüne kadar defalarca boru içlerini inceledik ve çok sayıda boru çapları ve en nadir görülen boruyu tıkayan atıklarla bile mücadele ettik. Örneğin hiçbir şekilde sizin kabahatiniz olmadığı halde boru içine zamanında düşen taş ve moloz parçaları zamanla yatay boruda kalabilir ve oradan çıkartmak imkansız gibidir. Biz bunları boruları çıkartarak, içini açarak değil, boru içinden kamera ile anlarken, tazyikli su ile bulunduğu bölgeleri temizleyerek açabiliyoruz. Her türlü lavabo açma ve tuvalet açma işlemlerinde bizlere en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55