taşdelen kanal açma

Taşdelen kanal açma servisi olarak lavabo ve tuvalet kanallarında biriken ve sertleşen atıkları kırmadan kanal açma hizmeti ile açmaktayız. Kanal tıkanmasında ilk yapılması gereken profesyonel bir kanal açan firma ile iletişime geçmek olacaktır. İş yeri , ofis ve apartman dairesindeki müstakil evinizdeki alaturka ve alafranga tuvaletlerin tamamını kanal içlerindeki giderleri kullanarak açmaktayız. Bunları da son teknoloji robot cihazlar kullanarak yapmaktayız. Bu cihazların tesisat işlerindeki önemi çok büyüktür. Bizlere büyük kolaylık sağlayıp , sizleri de fazla masraftan kurtarmaktadır.

Taşdelen Tıkanıklık Açma

Çekmeköy Taşdelen kanal açma tuvalet pimaşı içine robot cihazın bir parçasını yerleştirerek atıkların yerleştiği ve yapıştığı kanal içlerinde hareketini sağlıyoruz. Bunu elde etmek için 30 tane cihaz başlığı vardır. Önemli olan yumru gibi bir arada duran ve kanal içini komple kaplayan nesnelerin parçalanması ve bunu yaparken de çeşitli silindirli atık delme aparatlarını kullanırken iç dizayna zarar verilmemesidir. Bazen ise tuvalet için ucuz gider boruları kullanılır ve tuvalet tıkanmasından sonra lağım kokusunun yayılması durumu görülebilir. Gelişmiş özellikleri arasında kamera takılarak içteki tüm hareketliliği ve kırılan tuvalet borusunun yerini bulma amaçlı çalışmalar yaparak onarımlarda da bulunabiliriz. Ayrıca bu ünite ile ilk başta bahsettiğimiz atığı hareket ettirici örneğin kıvrımlı çelik yayın ne derece etkili temizlediğini görebiliriz.

Taşdelen kanal açma tuvalet ve klozet giderlerindeki pimaşı temizlemek için kesin çözüm mü arıyorsunuz? Tuvaletin bir daha taşma yapmaması için akılcı çözümler ve makineli tekniklerden mi yanasınız. O zaman bizi arayınız. Fayansın hemen üzerine tutulacak özel bir kamera ile hangi giderlerde doluluk ve sıkışma yer aldığını da görebiliriz. Teknolojinin son derece yakınında, içinde bulunan firmamız ile banyodaki klozette taşma olması ve tıkanması problemleri için 1-3 saat için tamamen açılabilir duruma getirmekteyiz. 0532 736 48 79 numaralı telefondan bizlerle en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55