titreşimli robot kanal açma

Titreşimli robotla kanal açma firmamız kanal içerisinde biriken atıkları boru içerisinde görüntüleyerek makineli kanal açma hizmeti vermektedir. Tuvalet pompası ile açılmayan ve suyu geri çekilmeyen tuvaletler için kesin çözüm sunan firmayız. Lavabo pompasının açamadığı gider boruları için, tuvaletin kullanılması sırasında banyo giderinden lağım sularının gelmesi ve taşkın yapması gibi sayısız olasılıklarda bizi arayarak kanal içlerine yönelik makine ile tamamen temiz hale gelmesini sağlayabiliriz.Tüm atık birikmelerinde hareketi sağlayacak ve zararsız bunu yapabilecek pratik bir çözümümüz vardır.

Titreşimli Robotla Kanal Açma Tesisatı

Titreşimli robotla kanal açma duvar arkasına döşenmiş tuvalet borusunu duvarı yıkmadan temizleme çalışmaları yapmaktayız. Gider hatlarına en ufak tahribat oluşturmuyoruz. Bunun sebebi de titreşimli kanal açma robotu sayesinde olmaktadır. Farklı sıhhi su gideri içindeki tıkanmalara da müdahale ediyoruz. Klozeti düşünün. Hemen oturma kabininde S harfine benzer bir hat vardır. O hatları hızlıca geçebilecek kıvrımlı yaya sahibiz. Cihaz ile içeriye düşme ihtimali olmadan yavaş yavaş göndeririz. Alaturka tuvalet için özel kanal açıcı makine de kullanmaktayız. Yine aynı sistem ile ilerletme sırasında devamlı titreşim dalgalarını cihaz gönderir. Yay titrer ve boru içinde hemen hareketliliği sağlar. Ardından klozette birikmiş lağım tuvalet suları hızlıca çekilmeye başlar. 5 dakika da bile tuvaletteki tıkanmayı açabilecek girişimlerde bulunabiliyoruz. Hat daha yoğun olsa bile 1-2 saatte açılabilir duruma getirebiliriz.

Titreşimli robotla kanal açma işleminde kanalları temizlemek için makine kullanımının faydası çok büyüktür. Titreşimli robot tadilat olmadan tuvalet kanalını temizleme işlemidir. Tuvaletlerde kalıcı gider temizliği sağlamaktadır. Lavabolarda da aynı şekilde kullanılabilir. Hatta maddeler temizlenirken tekrar tıkanma meydana gelmez. Pratik şekilde kamera ile inceleme fırsatımız ve yeni baştan eksik kalan yerlerin de problem çıkartmayacak aşamaya getirilmesi dahil hepsi için 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55