salacak kanal açma

Salacak kanal açma firması olarak tıkanan tuvalet ve lavabo kanallarını cihazla lavabo açma ve makineli tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Kanal açma İstanbul ekiplerimiz banyodaki lağım borularının içindeki saç , tüy , kıl ve atık maddelerinin temizlenmesini makineli ile yapmaktayız. Banyo giderleri için uygun ve uyumlu çalışabilecek cihazlarımız mevcuttur. Basıncı ayarlanmış ve küvet ve duşa kabin banyo giderine ait kanalizasyon borularını yıkayacabilecek ekipmanlarımız vardır. Ayrıca ek düzeneklerin takılması ile sıkışmış bazı nesnelerin geri çıkartılması anlamında çalışmalarımızda bulunmaktadır.

Salacak Tıkanmış Kanal Açma

Üsküdar Salacak kanal açma işleminde pimaşa zarar vermeden tuvalet giderlerini açıcı özellikte farklı bir cihazımız daha vardır. Lavabolar için ise az önce yazdığımız banyo için kullanılan ekipmandan yararlanırız. Altlı , üstlü kalan iki tane daire düşünün. Duvar içerisinde ana lağım boruları vardır. Orada bile zamanla sıkışma olabilir. Alt katlarda yoğun tuvalet kanalı tıkanması problemi sizin katlarınıza kadar çıkabilir. En uygun hattaki lağım hattı içerisine dikey olarak sarkıtılacak kıvrımlı atık delici yay sayesinde o hattaki sıkışmaların kanalizasyona geçmesini sağlayabiliriz. Sizinle alakalı olan durum dairenizdeki giderlerde doluluk olabilir. 30 metre menzili olan bu sistemler ile her ihtimale de önüne çıkan tüm maddelerin hızlıca delinmesi ve tam olarak kanalların açılması anlamında çalışmalar yapmaktayız.

Salacak kanal açma sıklıkla tıkanan tuvaletler için kağım kanalına bakım yapılması , AVM ana gider borularının temizlenmesi , apartmandaki kanalizasyon hatlarının açılması ve diğer çalışmalarda bizi arayabilirsiniz. Tıkalı kanal açma firması olarak kırmadan ve yalnızca tıkalı kalmış giderlerde zararsız şekilde çalışmalar sunmaktadır. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizleri istediğiniz saatte arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55