istinye kanal açma

İstinye kanal açma firması olarak pimaş kanallarında biriken atıkları kırmadan kanal açma ve görüntülü kanal tıkanması açma hizmetleri vermekteyiz. 7/24 İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında açık sıhhi kanal içi kırmadan temizleme yapabilecek tuvalet kanallarında kalıcı temizleme uygulayabilecek cihazlar kullanmaktayız. Kanalizasyon için gider içindeki tıkanmayı ortadan kaldırabilecek ve kanalizasyon hatlarının verimli kullanılmasını sağlayacak olan sistem mevcuttur.

İstinye Kanal Tıkanması Açıcı

Sarıyer İstinye kanal açma yalnızca tek bir sistem ile kanal içlerine girmekteyiz. . Banyodaki alaturka tuvalet giderindeki suların tuvaleti doldurduğunu düşünün. Tuvaletten aşırı lağım kokuları geliyor. Yalnız gider öyle bir tıkanmış ki kesinlikle açılmıyor. O an yapmanız gereken pencereyi açıp kapıları kapatmak ve lağım sularını farklı atık giderlerine dökmektir. Eş zamanlı olarak bizi arayınız. Ekibimiz kanal içine kıvrımlı yay yerleştirecek. Bir ucu da cihaza takılı olacak. Birkaç metre kanal içine yerleştiririz. Cihaz ünitesi hemen titremeye ve temas ettiği alanlardaki tüm atıklara dokunmaya dokunmaya yerlerinden oynatmaya başlayacak. Boşlukta salınmaya ve özellikle en ilerideki atık setinde oluşacak bir açılma ile basınç hareketli ileriye doğru maddeler sular ile birlikte gidecektir. İlk başta takılacak birkaç metrelik kıvrımlı yay yetmezse cihaza ilave ediyoruz. Toplamda 30 metreye kadar birkaç ilave ile istediğimiz sıhhi kanal için bakım uygulayabiliriz. Çok vakit de almadan ve tuvaletteki gideri hiçbir şekilde kırmadan hatta kamera kullanarak lağım hatlarındaki tüm maddelerin bir daha sorun yaşanmayacak şekilde temizlenmesi için bizi arayabilirsiniz. Tuvalet giderini açacak tuvalet teli gibi geçici çözümler yerine tek seferlik servis ile kanaldaki tıkanıklığı direk açalım.

İstinye kanal açma olarak tıkanıklık evrelerine dikkat etmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Ne kadar sık olursa o kadar durum daha ciddi ve yüzeysel gibi görünen sorunlar iyice temel problemlere dönüşmüş olabilir. Birinci sınıf bakım öneriyoruz ve bu alanda dünyanın taktir ettiği, şu andaki son teknolojik imkânlar arasında yer alan kanal açıcı gerçekten bu işte oldukça muazzam düzeyde işçilik üretmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55